Наша продукція
Кабельні наконечники за з'єднувачі
Виробник "Safak" представляє повну лінійку кабельних наконечників та з'єднувальних муфт до 35 кВ. В асортименті: мідні та алюмінієві трубчасті наконечники та гільзи, наконечники з кутом 45 та 90 градусів, втулочні ізольовані та неізольовані, ізольовані та неізольовані кільцеві, плоскі, вилочні та штирьові, біметалеві наконечники та з'єднувальні муфти для переходу мідь-алюміній, наконечники та муфти з відривними болтами до 35 кВ. Вся продукція сертифікована та відповідає міжнародним нормам та стандартам.
Кабельні стяжки та аксесуари
Широкий спектр монтажних виробів та аксесуарів: кабельні стяжки стійкі до ультрафіолету та натуральні, самоклейкі площадки, кріплення, кабельні стяжки із нержавіючої сталі та з покриттям полієстру, кабельні перворовані канали та аксесуари і інструменти.
Інструмент - Все для роботи з кабельно-провідниковою продукцією
Повний спектр професійного інструменту для роботи з кабельно-провідниковою продукцією: інструменти для зняття ізоляції та полупровідникового шару, механічні, електричні та гідравлічні інструменти для різки кабелю та обтискання наконечників та гільз, а також багато інших аксесуарів.