Про Компанію
Компанія ТОВ «ЕНТРЕЙД ІНЖИНІРИНГ» заснована у 2018 році та здійснює комплексні поставки електрообладнання для житлового, виробничого будівництва та промисловості, а також здійснює забезпечення товарами індивідуальних підприємців та здійснює прямі продажі приватним особам. Ми завжди готові запропонувати Вам широкий вибір електротехнічної продукції від найнадійніших світових та вітчизняних виробників.
ТОВ «ЕНТРЕЙД ІНЖИНІРИНГ» є офіційним постачальником на ринку України наступних зарубіжних виробників:
1. Вимикачі безпеки з видимим розривом від 40 до 1600А від французького виробника CEFEM Вимикачі безпеки забезпечують видимий розрив у важких умовах експлуатації, спроектовані для харчової та хімічної промисловості, металургії та гірничого збагачення, цукрових заводів, цементних заводів, елеваторів та олія екстракційних підприємств. Відповідають міжнародним нормам та стандартам.
2. Електротехнічні шафи зі сталі, нержавіючої сталі, поліестеру та полікарбонату, кабельні розподільні коробки, бокси для модульного обладнання та промислових роз'ємів, промисловий клімат-контроль для шаф, пропонує асортимент виробника IDE (Іспанія)
3. Кабельний лоток та кабеленесучі системи від виробника Artim Metal (Туреччина) Найкраще на ринку поєднання ціни та якості, широка номенклатура дозволить знайти найкраще рішення для Ваших умов експлуатації, а наші фахівці допоможуть Вам з розрахунком кабельної траси.
4. SECUMS INTERLOCKS є провідною французькою компанією, яка проектує, розробляє та виробляє замки з ключами та продукти керування клапанами згідно принципів системи LO-TO-TO. Надійні замки SECUMS з нержавіючої сталі 316L преміум якості, простотою встановлення та зручністю для користувача. Модульна конфігурація системи та ключі з можливістю повторного кодування забезпечують адаптацію продуктів до всіх ваших потреб, що значно підвищує безпеку та ефективність. Interlocking - це система ключів LO-TO-TO та засіб забезпечення безпеки в промисловому середовищі, що вимагає від оператора дотримання попередньо визначеної послідовності блокування за допомогою замків.
5. Аварійні тросові вимикачі та вимикачі сходу стрічки Sitec-Components (Німеччина)
Вимикачі безпеки для конвеєрних систем Sitec-Components виготовлені за найвищими стандартами та готові до експлуатації у важких промислових умовах.
6. Прилади контролю та моніторингу якості електроенергії ENTES (Туреччина) Виробник приладів для контролю та моніторингу з 1980 року. Високі стандарти якості та міжнародне визнання у світовій класифікації.
7. ELEKTRO BECOV - Завод виробник клемних з'єднань та кабельних проходок і введень був заснований 18 серпня 1945 року в Чехії. Кооператив має власну конструкторську та проектну базу, технічну підготовку виробництва, інструментальний цех і проектну майстерню.
В останні роки інвестиції були спрямовані на оновлення та модернізацію виробничих потужностей. Кооператив має виробничі технології для лиття пластмас і металів, а також гвинтовим цехом (виробництво гвинтів методом штампування та механічної обробки).
Виробництво електротехнічного кріпильного матеріалу складає основну виробничу програму.
8. Звукова та світлова сигналізація від виробника MESAN (Туреччина) Найбільший виробник світлового та звукового сигнального обладнання в Туреччині з 1974 року. Широкий спектр обладнання дозволяє знайти рішення для вирішення будь-яких завдань у промисловому середовищі відповідно до міжнародних стандартів охорони праці.
9. Кабельні вводи, аксесуари та системи прокладання та захисту кабелю REKSAN (Туреччина).
Виробник REKSAN представляє повну лінійку кабельних вводів та сполучних муфт від IP54 до IP68. В асортименті:
- кабельні вводи з поліаміду;
- кабельні вводи мембранні;
- кабельні вводи ламельні та компресійні з нікельованої латуні та нержавіючої сталі 304 та 316;
- кабельні вводи для екранованого кабелю;
- кабельні вводи ATEX EX;
- спеціальні введення нестандартного виконання із захистом кабелю;
- кабельні вводи та заглушки з мембраною компенсації;
- Широка лінійка аксесуарів: гайки, заглушки, редукція, перехідники, вставки для кількох провідників та плоского кабелю та багато іншого.
Вся продукція сертифікована та відповідає міжнародним нормам та стандартам.
10. Компанія Pelsan була заснована в Стамбулі 38 років тому, є одним із найбільших виробників освітлювальної техніки в Туреччині з найвищими показниками виробництва, експорту та зайнятості.
5 мільйонів освітлювальних приладів виробляються щорічно та експортуються до 47 країн 450 співробітниками заводів Pelsan з виробничою площею 30 000 м².
Оптичні, теплові, механічні та електричні компоненти розробляються та виробляються у Pelsan відділом досліджень та розробок, укомплектованим сильним інженерним персоналом. Вся освітлювальна продукція сертифікована в Лабораторії освітлення, яка була створена всередині компанії та зареєстрована після акредитації Турецьким акредитаційним інститутом. Компанія Pelsan, що володіє всіма ресурсами, також перейшла на світлодіодну технологію, яка розвивалася і набула широкого поширення останнім часом. Ефективність технології LED постійно модернізується та застосовується у світильниках Pelsan, забезпечуючи найкращі показники у своєму класі.
Якщо Вас зацікавили наші продукти, звертайтесь, ми будемо раді плідній співпраці з Вами!
Наші переваги:
 • Ціна
  ТОВ «ЕНТРЕЙД ІНЖИНІРИНГ» пропонує своїм клієнтам найкращі ціни
 • Сервіс
  Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Проектування, технічне супроводження, допомога у вирішенні будь яких задач
 • Асортимент
  Широкий спектр товарів
 • Команда
  Високий професіоналізм менеджерів. Вони завжди готові провести грамотну консультацію та підібрати потрібне обладнання
 • Відповідальність
  Ми відповідально ставимося до взятих на себе зобов'язань
 • Логістика
  Вигідні умови доставки в будь-який регіон УКРАЇНИ завдяки співпраці з великими транспортними компаніями
Крім цього, однією з переваг компанії «ЕНТРЕЙД ІНЖИНІРИНГ» перед іншими постачальниками електротехнічної продукції фахівці нашої компанії мають можливість
виконати повний комплекс робіт, а саме:
-1-
Розробка проектно-кошторисної документації
-2-
Постачання обладнання, супутніх запчастин та матеріалів
-3-
Виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт
-4-
Авторський та технічний нагляд за проведенням монтажних та пуско-налагоджувальних робіт