Наша продукція
Сирени та оповіщувачі від 85 до 160 dB
Виробник MESAN представляє широкий асортимент звукових сирен та оповіщувачів від 85 до 160 dB для різних завдань. Продукція виготовлена для використання в промисловості, та для експлуатації у важких умовах підвищеної вологості та запиленості. Сирени та гучномовці мають ступінь захисту до IP66 та удароміцність до ІК10, корпус виготовлений з полікарбонату, ABS, або алюмінію. Багатофункціональність приладів дозволяє підібрати максимально правильне рішення для поставлених завдань.
Світлова індикація LED чи Xenon, колони, огороджувальні вогні, морські вогні, світлофори та дорожні вогні, світлові пристрої для авіації.
Асортимент світлових приладів індикації від виробника MESAN забезпечує багатозадачність та безпеку як у промисловості так і в інших сферах, таких як авіація, будівництво, суднобудування та ін завдяки технологіям LED та Xenon. В асортименті представлені: світлові проблискові лампи підвищеного ступеня захисту для промислових підприємств, набірні сигнальні колони, прилади з вбудованими акумуляторами, загороджувальні вогні для висотних будівель та металоконструкцій, прилади для підсвічування злітно-посадкових смуг та майданчиків, світлові прилади для зон ATE руху (світлофори та дорожні прилади), та багато іншого.
Комбіновані оповіщувачі звукової та світлової індикації
Комбіновані оповіщувачі, гучномовці та запобіжні прилади безпеки та охорони праці від MESAN допоможуть вирішити практично будь-яке завдання. Комбіновані оповіщувачі та сирени з технологією LED або Xenon мають широкий спектр налаштувань та можливість програмувати як тональність з гучністю від 70 до 140dB, так і режим світлової індикації (проблискові з різною частотою або постійного світіння). Вироби мають ступінь захисту до IP66 і міцність до ІК10, корпус виготовлений з полікарбонату, ABS, або алюмінію.