Наша продукція
Сирени та оповіщувачі від 85 до 160 dB
Виробник MESAN предсавляє широкий асортимент звукових сирен та оповіщувачів від 85 до 160 dB для різних задач. Продукція виготовлена для використання в промисловості, та для експлуатації в найтяжчих умовах підвищеної вологості та запилення. Сирени та гучномовці мають ступінь захисту до IP66 та ударостійкість до ІК10, корпус виготовлений з полікарбонату, ABS, або алюмінію. Багатофункціональність приладів дозволяє підібрати максимально вірне рішення для поставлених задач.
Світлова індикація LED або Xenon, колони, загороджуючі вогні, морські вогні, світлофори та дорожні вогні, світлові пристрої для авіації
Асортимент світлових приладів індикації від виробника MESAN забезпечує багатозадачніть та безпеку як в промисловості так і в інших сферах, таких як авіація, будівництво, суднобудування та інше завдяки технологіям LED та Xenon. В асортименті представлені: світлові проблискові лампи підвищеного ступеня зихисту для промислових підприємств, наборні сигнальні колони, прилади із вбудованими аккумуляторами, загороджувальні вогні для висотних будівель та металоконструкцій, прилади для підсвічування взлітно-посадкових смуг та майданчиків, світлові прилади для зон ATEX EX, прилади регулювання руху (світлофори та дорожні прилади), та багато іншого.
Комбіновані оповіщувачі звукової та світлової індикації
Комбіновані оповіщувачі, гучномовці та попереджувальні прилади для безпеки та охорони праці від MESAN допоможуть вирішити фактично будь яку задачу. Комбіновані оповіщувачі та сирени з технологією LED або Xenon, мають широкий спектр налаштувань та можливість програмувати як тональність з гучністю від 70 до 140dB, так і режим світлової індикації (проблискові з різною частотою або постійного свічення). Вироби мають ступінь захисту до IP66 та ударостійкість до ІК10, корпус виготовлений з полікарбонату, ABS, або алюмінію.