Pelsan Aydınlatma, A.Ş.
Компанія Pelsan була заснована в Стамбулі 38 років тому, є одним із найбільших виробників освітлювальної техніки в Туреччині з найвищими показниками виробництва, експорту та зайнятості.
5 мільйонів освітлювальних приладів виробляються щорічно та експортуються до 47 країн 450 співробітниками заводів Pelsan з виробничою площею 30 000 м².
Оптичні, теплові, механічні та електричні компоненти розробляються та виробляються у Pelsan відділом досліджень та розробок, укомплектованим сильним інженерним персоналом. Вся освітлювальна продукція сертифікована в Лабораторії освітлення, яка була створена всередині компанії та зареєстрована після акредитації Турецьким акредитаційним інститутом. Компанія Pelsan, що володіє всіма ресурсами, також перейшла на світлодіодну технологію, яка розвивалася і набула широкого поширення останнім часом. Ефективність технології LED постійно модернізується та застосовується у світильниках Pelsan, забезпечуючи найкращі показники у своєму класі.
Серед основних цілей - бути першим освітлювальним брендом, який спадає на думку в нашій країні та прилеглих регіонах.
Місія – виробництво освітлювальної продукції з пріоритетом енергозбереження.
Цінності - Pelsan чутливі до цінностей та визнають фактори, необхідні для успіху у діловому житті. Кожен співробітник усвідомлює важливість цінностей для забезпечення єдності керівництва та корпоративної культури та приймає особисто та поводиться відповідно до спільних цінностей:
- Постійне задоволення потреб клієнтів
- забезпечення постійного розвитку співробітників
- Дотримання правил ділової етики
- Творчість та новаторство
- орієнтація на командний успіх
- Збереження та покращення якості
Принципи:
- Ефективне використання джерел
- Захист навколишнього середовища
- Оптимальні рішення

Основним пріоритетом Pelsan є виробництво продуктів, які мають ергономічний та стильний дизайн, безпечні, екологічні та енергозберігаючі.
Pelsan забезпечує виробництво, яке відповідає національним та міжнародним стандартам, та враховує комплексний підхід до якості на всіх етапах виробництва.
Забезпечення сталої якості, розвиток системи якості та підвищення компетентності працівників підтримуються графіками внутрішнього та зовнішнього навчання.
Як компанія, яка має системні документи ISO 9001, ISO 14001 та ISO 180001, а також стандарти на продукцію, такі як TSE, ENEC, сертифікація розширюється з кожним днем.