Sitec відкриває безмежні можливості індивідуальної комплектації вимикачів з урахуванням потреб кожного замовника. Тепер Вам не потрібно платити за ті функції, які Вам не потрібні, Ви вибираєте для себе ту комплектацію та функціонал, який потрібен Вам, а не заготовлений виробником як шаблон. Матеріал корпусу Duroplast армований скловолокном або алюміній, з максимальним захистом від корозії. Можлива світлова індикація спрацьовування та безліч інших аксесуарів. Швидка та легка заміна вимикачів скорочує термін простою конвеєра. Випробування стверджують чудову стійкість до води та бруду (IP67).
Додатково пропонуються комплектні монтажні аксесуари для встановлення аварійного тросу та введення кабелю. Усі аварійні вимикачі відповідають стандартам та директивам та відповідають DIN EN ISO 13850 та DIN EN 60947-5-1, а також DIN EN 60947-5-5.
ВИМИКАЧІ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КОНВЕЄРНИХ СИСТЕМ
Наша продукція
Вимикачі сходу стрічки серії PS
Двосторонні аварійні тросові вимикачі серії SN, та аксесуари
Позиційні вимикачі серії PE
Завдяки широкому спектру опцій конфігуратора, ми маємо можливість впевнено та оптимально реагувати на потреби та специфіку клієнтів, а також відповідати широкому переліку вимог до промисловості сипучих матеріалів. Наша продукція відповідає всім міжнародним вимогам та стандартам та виготовлена з дотриманням відповідних директив ЄС. Основною метою компанії є технічна досконалість, швидкі терміни поставки та високий рівень гнучкості.
"НАША МЕТА СТАТИ ВАШИМ ПРИВІЛЮВАНИМ ПАРТНЕРОМ У СФЕРІ МОНІТОРИНГУ КОНВЕЄРНИХ СИСТЕМ І БЕЗПЕКИ"
Під брендом Sitec, EFD GmbH розробляє, виробляє та реалізує вимикачі для важких умов експлуатації, "Вироблено в Німеччині" для конвеєрних систем та систем моніторингу. Вимикачі розроблені для експлуатації як у приміщеннях так і на вулиці, крім того, вони забезпечують надійну експлуатацію навіть у найважчих умовах промисловості.
"БЕЗПЕЧНО. НЕПЕРЕВЕРШЕНО. ВИРОБЛЕНО В НІМЕЧЧИНІ."